Bytové doplňky dodávají našemu domovu tu správnou jiskru

Své bydlení si každý z nás zařizuje k obrazu svému. Zatímco někomu se líbí moderně zařízené bydlení, jiný se zamiloval do venkovského stylu. Jeden preferuje minimalismus, jiný si potrpí na maličkostech všude okolo sebe. Je na každém z nás, abychom si své bydlení zařídili tak, jak se nám líbí, jak je nám příjemné a jak si přejeme. Bytové doplňky pomáhají dodat našemu domovu tu správnou jiskru. I když se často jedná o maličkosti, ne nadarmo se říká, že právě v nich se mnohdy ukrývá ta největší krása.

Na doplňky určitě nezapomínejte

Pečlivá výmalba, moderní nábytek nebo pohodlný koberec – to všechno sice udává našemu bydlení onen důležitý základ, ale k dokonalému vzhledu bohužel nestačí. Jsou to právě doplňky do bytu, které dělají naše domovy kompletní a tak nějak naše. Díky tomu, že se každému z nás líbí něco jiného, jsou naše domovy originální a svým způsobem o nás vypovídají. Proto určitě na bytové doplňky a dekorace nezapomínejte – bez nich by to zkrátka nebylo ono!

Nemusíte za ně utrácet balík

Za bytové doplňky a dekorace rozhodně nemusíte utrácet balík. I za pár korun můžete pořídit zajímavé kousky, které vaše bydlení příjemně ozvláštní. Kreativní dušičky si mohou dekorace vyrobit – mnohdy k tomu stačí jen trocha pomůcek a originální dekorace je rázem na světě. Mezi nejoblíbenější dekorace patří samolepky na zeď. Pořídit se dají za velmi rozumnou cenu a určitě oceníte jejich nepřeberné množství – najdete květinové i abstraktní motivy, oblíbené jsou motivační nápisy i siluety. Záleží jen na vás, jestli vyberete barevnou nebo černobílou, výsledek bude stát za to.

Dekorace s nádechem venkova

Zaujaly vás bytové doplňky a dekorace provance, které jsou inspirované životem na venkově? Není se čemu divit! Divili byste se, kolik lidí tíhne k tomuto stylu bydlení, který jako by z oka vypadl chatičkám ukrytým někde v nedotečené přírodě. Typickým znakem těchto dekorací jsou přírodní materiály – dřevo, juta, bylinky. Často se objevují motivy levandule, ať už na nádobí, povlečení nebo třeba na dekoračních bednách. Provence se vyžívá ve starých věcech, takže si domů ve formě dekorace můžete pořídit například staré nádobí po babičce, které se bude krásně vyjímat v kuchyni na poličce.

Do ložnice vybírejte něco střídmějšího

Ložnice je místnost, která slouží primárně ke spánku a odpočinku. Tomuto účelu byste měli přizpůsobit i volbu dekorací. Dekorace a bytové doplňky do ložnice by měly být spíše střídmější, ne příliš výrazné, aby vás nerušily. Nad postel si můžete pořídit nebo sami vyrobit oblíbený lapač snů, podívejte se na internetu, kde najdete spoustu inspirace. Vhodné jsou i obrazy s jemnými motivy a barvami.

Přečtěte si také

Usnadněte si vánoční úklid bytu Možná vám už při přečtení názvu dnešního článku naskočila husí kůže. Ano, je to tu zase - uklízení bytu, které nebere konce. Trávíte tím nespočet dní a máte pocit, že výsledek beztak není vidět. Zkust...
Jak vybrat stojací lampu do bytu? Velmi důležitou součástí bytu je jeho osvětlení. Zcela jinak na nás působí tmavá místnost, kde snadněji podlehneme špatné náladě a úzkosti, jinak místnost příjemně osvětlená. Zároveň někdy potřebujeme...
Vytvořte si netradiční vánoční dekorace Spolu s tím, jak se blíží první adventní neděle, už většina přemýšlí, čím zkrášlí letos svůj byt, aby tu byly Vánoce opravdu kouzelné. Pokud se vám nechce běhat po obchodech a nakupovat nejrůznější vě...